Переваги використання тротуарної плитки. Мармур з бетону - це реальність!!!

 
 

Переваги використання тротуарної плитки. Мармур з бетону - це реальність!!!

Переваги використання тротуарної плитки. Мармур з бетону - це реальність!!!Прайс на форми завантажити ТУТ
Переваги використання тротуарної плитки.


Індивідуальність міської архітектури та ландшафту багато в чому залежить від матеріалів, які використовуються у промисловому, дорожньому та приватному будівництві, садово-парковій архітектурі, комунально-побутовому секторі. Не секрет, що традиційними матеріалами які використовуються у міському будівництві та безпосередньо впливають на зовнішній вигляд територій є залізобетон та асфальт. Але існують інші матеріали, які не тільки не поступаються їм своїми технічними характеристиками, а з багатьох переважають.

Тротуарна плитка використовується для вимощення тротуарів, площ, пішохідних зон, велосипедних доріжок, внутрішньо квартальних доріг, територій для паркування автомобільного транспорту, зупинок маршрутного транспорту, заводських територій, автозаправних станцій і т.п. Про якість та довговічність тротуарної плитки можна судити по тому що нею можна замощувати площадки по яким рухається вантажний автотранспорт (плитка витримує навантаження в 600 кілограмів на квадратний сантиметр), а гарантований строк використання – 30 років. Відомо що більшість проблем нашого дорожнього господарства виникають по причині того що, місцеві погодні умови негативно впливають на дорожнє покриття. На жаль, асфальт дуже різко реагує на перепади температури повітря з плюсовою на мінусову та від цього руйнується. Морозостійкі характеристики плитки з піскобетону такі, що тротуарна плитка абсолютно безболісно переносить до 500 циклів (переходів відмітки в нуль градусів). Також ця плитка відрізняється від того ж асфальту вищою теплостійкістю і екологічністю: плитка не так нагрівається, як асфальтове покриття, і, відповідно, не виділяє шкідливих канцерогенних речовин.

Для використання даної продукції в міському господарстві важливе те, що можливе багатократне використання цього матеріалу: плитка легко знімається, а після проведення необхідних ремонтних робіт знову укладається. Це дозволяє економити значні кошти: витрати, пов'язані з укладанням плитки, приблизно у вісім разів нижче, ніж при бетонно-асфальтовому покритті дороги.

Процес укладання плитки дуже простий: не вимагається дорогої спеціальної техніки – все виконується в ручну. Окрім цього, тротуарна плитка дуже не примхлива в транспортуванні. Все це свідчить про економічність продукції з піскобетону. Адже фахівцям відомо, що витрати на матеріали в кошторисній вартості будівельно-монтажних робіт складають більше 50 відсотків. Отже, здешевлення будматеріалів, зниження транспортних витрат на їх перевезення, а також економне використання безпосередньо ведуть до зниження собівартості будівництва. Але найпомітніша відмітна особливість тротуарної плитки в тому, що вона незамінна в парковій архітектурі і з її допомогою дійсно можна приємно перетворити зовнішність нашого міста. Так, завдяки дрібно штучній продукції легко обіграти вже наявний ландшафт: можна дуже акуратно замостити територію довкола зростаючого дерева (асфальт і інші матеріали нічого подібного зробити не дозволяють). Крім того, забезпечити рівність покриття, що виконується з асфальтобетону, можливо лише при використанні дорогої електронної автоматики. А на невеликих майданах взагалі практично неможливо.


Создан 11 сен 2008  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником