Вібролиття та вібропресування. Мармур з бетону - це реальність!!!

 

Вібролиття та вібропресування. Мармур з бетону - це реальність!!!

Вібролиття та вібропресування. Мармур з бетону - це реальність!!!Прайс на форми завантажити ТУТВібролиття та вібропресування. Що Краще???


Яка різниця між вібролиттям і вібропресуванням?


• Метод вібропресування полягає в тому, що бетонна суміш укладається у форму, яка стоїть на безперервно вібруючому столі (вібростолі). Зверху на суміш починає давити форма, що зворотна використовуваною для заливки, точно входить в неї, і давить до повного ущільнення суміші. Форма зверху також безперервно вібрує. Після цього обидві форми піднімаються, а на столі залишається готовий виріб. Даний метод є високопродуктивним і допускає високий ступінь автоматизації, але в той же час дуже витратним і практично непридатним для виробництва значного асортименту продукції.

• Метод вібролиття полягає в тому, що бетонна суміш укладається в пластикову форму. Форма ставиться на вібростіл і утримується на ньому деякий час. Після того, як бетонна суміш у формі утрамбувалася, форма знімається із столу і вистоюється в теплому місці, після чого з неї дістається готовий виріб.

Це два основні методи виробництва брущатки і супутньої продукції, такий як тротуарна плитка, фасадні блоки, і інше. Для їх порівняння пропонуємо спочатку порівняти продукцію, що виготовляється за допомогою кожного з методів.

У першому випадку ми отримуємо:

1. Плитка, зроблена цим методом, має лише шорстку поверхню, і це робить її зручною для мощення різних технічних зон.

2. Бетон, використовуваний при вібропресуванні, має низьке водоцементне співвідношення, що зменшує витрату цементу, забезпечує високу міцність і морозостійкість.

3. Для виробництва виробів необхідні точно підігнані форми і дороге устаткування. Лише при дотриманні цих правил можна налагодити випуск продукції належної якості;

4. Термін служби плитки, зробленої цим методом трохи відрізняється від терміну служби плитки, виготовленої методом вібролиття.

У другому випадку ми маємо наступні параметри:


1. Кінцеві вироби мають дуже привабливий зовнішній вигляд і приємну гладку поверхню, а також може бути глянсова і шорстка поверхня;

2. У зв'язку з використанням нових технологій бетон, використовуваний при роботі по даному методу, має низьке водоцементне співвідношення, що приводить до високого рівня морозостійкості виробу, його високої міцності. При цьому використовується досить мала кількість цементу, що позитивно позначається на собівартості продукції;

3. Форми для виробів в компанії Паребрік виготовляються на високотехнологічному устаткуванні і сприяють високій якості кінцевої продукції;

4. Величезний асортимент виробів при незначних витратах; У результаті ми маємо: методом вібролиття можна отримувати великий асортимент продукції привабливого зовнішнього вигляду і доброї якості.

Методом вібропресування можливо випускати великі об'єми виробів дуже невеликого асортименту.

При виробництві методом вібролиття можна добитися значною автоматизації виробництва за рахунок використання конвєєрного типу виробництва.

При виробництві плитки методом вібропресування також досить легко, при відповідних витратах на автоматизацію, вийти на великі обсяги виробництва, оскільки метод технологічний і не вимагає великої кількості ручної праці.

При виробництві продукції методом вібролиття для здобуття принципово нового виробу, наприклад статуї або стовпа, досить просто купити потрібну форму. І все, можна починати виробництво.

При виробництві методом вібропресування для запуску нового виробу потрібно купувати дорогий блок "нижняя форма - верхня форма" і перенастроювати верстат.

Вартість відкриття виробництва:

Вібропресування: Для відкриття такого виробництва потрібний вібропресс, вартість якого близько 20 тисяч у.о. і бетономішалки (2000 у.о.). Вібропресс можуть обслуговувати 3 працівники, виробництво йде в напівавтоматичному режимі. Термін окупності такого виробництва близько 12 місяців.

Вібролиття:
Для відкриття виробництва плитки методом вібролиття необхідно мати вібростіл та форми тротуарної плитки. Більше для виробництва нічого не потрібно, лише витратні матеріали - цемент, пісок, щебінь, пластифікатор С-3. На даному устаткуванні також можна виготовляти забори, фасадні камені, бордюри і багато іншої допоміжної продукції. Відкриття такого виробництва недороге і можливе на невеликих майданчиках. Термін окупності такого виробництва, при повному завантаженні, близько двох місяців.


Окремо зупинимося на пластикових формах для вібролиття. Зазвичай форми для плитки робляться із звичайного жорсткого пластика, форми для статуй і інших фігурних елементів робляться з склопластика. При виборі форм треба звертати увагу на їх якість. Пластик має бути стійким до зовнішніх дій і довговічним, а розміри форм – максимально точними. Купивши дешеві форми, Ви можете втратити гроші через те, що вони вийдуть з ладу після декількох заливок. Рекомендується купувати спершу пробні партії вибраного виробника, і якщо результат роботи на цих формах Вам сподобається, то купувати вже робочу партію форм.

Висновок:
для дрібного і середнього бізнесу більш виправдане виробництво брущатки і допоміжних виробів методом вібролиття. Таке виробництво не вимагає великих майданчиків і вкладень, за допомогою цього устаткування можна виготовляти великий асортимент виробів тих, що користуються стійким попитом. Для середніх підприємств, які розраховують давати невеликий асортимент, бажано відкривати виробництва на базі вібропрессів із-за їх технологічності і автоматизації і дорожнечі.


Создан 11 сен 2008  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником